Pozor na predajcov !!

Dajte si pozor na to, kto Vám ponúka pozemok.

Milí záujemcovia o bývanie na Plantážach,

v ostatných dňoch sme na viacerých webových portáloch ponúkajúcich reality zaznamenali inzeráty na predaj pozemkov určených na individuálnu bytovú výstavbu v rámci projektu Plantáže. Radi by sme vás informovali, že stavebné pozemky v projekte Plantáže Levoča sa predávajú výhradne cez spoločnosť Azor, s.r.o., Poprad.

Spoločnosť Azor je tvorcom projektu Plantáže Levoča a pozemky na individuálnu bytovú výstavbu  neponúka cez iných súkromných predajcov. 

Ak by ste radi bývali na Plantážach, s akýmikoľvek otázkami týkajúcimi sa projektu a predaja stavebných pozemkov sa môžete obrátiť na Andreu Gorlickú,  email: andrea.gorlicka@azor.sk, tel. č. 0902 961 210.

Radi Vás budeme informovať o novinkách, ak nám zanechájte Vašu emailovú adresu.

Katarína Gilbertson

Katarína Gilbertson

Predajca

Katarína Gilbertson je predajca projektu. Zastrešuje komunikáciu s klientmi, klientsky servis, obhliadky a kompletnú administratívu spojenú s konečným predajom v projekte Plantáže.

Opýtajte sa nás

V prípade akýkoľvek otázok či dotazov využite kontaktný formulár, zašlite nám Váš dotaz/otázku, a my Vám v krátkej dobe odpovieme.

Internetová stránka plantaze.sk používa súbory cookies na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti. Viac informácií nájdete v časti Ochrana osobných údajov.