Investor

Investorom realizujúcim projekt Plantáže je spoločnosť AZOR s.r.o. Naše bohaté skúsenosti v oblasti prípravy, výstavby a financovania rôznych investičných zámerov na území Slovenska sú zárukou spoľahlivosti, transparentnosti a prozákazníckeho prístupu aj v tomto projekte.

Sústreďujeme sa na vytváranie nových príležitostí v oblasti bývania, na výstavbu komerčných, obchodných priestorov a projektov v oblasti voľnočasových aktivít. Významné skúsenosti máme tiež v oblasti výstavby lyžiarskych areálov, prípravy rozsiahlych investícií pre nadnárodné spoločnosti a nových technológií. 

Skúsenosti zbierame už viac ako dvadsať rokov. Aj vďaka tomu patríme medzi významné slovenské spoločnosti s výborným zázemím a spoľahlivými obchodnými partnermi.

Pri projekte Plantáže sme sa rozhodli ponúknuť to, čo na súčasnom trhu s nehnuteľnosťami chýba. A to spojiť cenovo dostupné pozemky s rozumnou rozlohou a modernou občianskou vybavenosťou a výbornú polohu v krásnom historickom meste.

Rozsah a kvalita doposiaľ realizovaných projektov nám umožnili vybudovať si pevnú pozíciu na trhu. Vysoká profesionalita v spojení so spokojnými zákazníkmi je totiž naším prvoradým cieľom.

 

PRÁVE REALIZUJEME

 

KRÁSNE SADY MLYNICA

Krásne Sady Mlynica je rozsahom a filozofiou zatiaľ jediný stavebný projekt tohto druhu na Slovensku a v jeho širokom okolí. Územie Krásnych Sadov sa rozprestiera na ploche 105 hektárov a určené je na výstavbu rodinných domov. Filozofiou projektu je spojiť v bývaní tri aspekty – túžbu každého človeka po skutočnom domoveživot v harmónii s prírodou a potrebu ľudí po zdravých a kvalitných potravinách. Jeho súčasťou je Zariadenie lesnej pedagogiky, ktoré sa nachádza v centrálnej časti Krásnych Sadov.

www.krasnesady.sk

 

POD MODRÝM VRCHOM

Pod Modrým vrchom je náš stavebný projekt lokalizovaný v atraktívnej časti Spišskej Novej Vsi. V novej obytnej štvrti postupne vyrastie 47 nízkoenergetických rodinných domov a 4 polyfunkčné objekty.

www.pmv.sk

 

OBCHODNÉ CENTRUM MICHALOVCE

S výstavbou obchodného centra v Michalovciach sme začali v septembri 2016. Nákupné centrum sa bude nachádzať v lukratívnej časti mesta, medzi autobusovou a železničnou stanicou. Rozprestierať sa bude na ploche viac ako 20-tisíc m2. Jeho otvorenie plánujeme v jeseni 2017.

 

ZREALIZOVANÉ PROJEKTY

 

TATRY SHOPPING CENTRE POPRAD

Tatry shopping centre je komplex obchodov pri vstupe do Popradu od mesta Svit. Jednotlivé obchodné prevádzky boli otvárané postupne v priebehu rokov 2011 – 2014. V súčasnosti pod spoločným logom Tatry shopping centre vystupuje 20 obchodných subjektov.

www.sc-tatry.sk

 

GALÉRIA KOMÍN RIMAVSKÁ SOBOTA

Nákupné centrum Galéria Komín v Rimavskej Sobote vyrástlo na mieste bývalého cukrovaru. Otvorené bolo v novembri 2015.

 

OBCHODNÉ CENTRUM MEGA SP. NOVÁ VES

Obchodné centrum Mega v Spišskej Novej Vsi bolo prvou investíciou spoločnosti AZOR do budovania nového konceptu obchodných centier. Nachádza sa na Duklianskej ulici. Otvorené bolo na jeseň v roku 2007.

 

OBCHODNÉ CENTRUM II PODUNAJSKÉ BISKUPICE

V Podunajských Biskupiciach sme koncom roku 2016 otvorili nové obchodné centrum. Nachádza sa na Ulici svornosti, vedľa nákupného centra Kaufland.

Katarína Gilbertson

Katarína Gilbertson

Predajca

Katarína Gilbertson je predajca projektu. Zastrešuje komunikáciu s klientmi, klientsky servis, obhliadky a kompletnú administratívu spojenú s konečným predajom v projekte Plantáže.

Opýtajte sa nás

V prípade akýkoľvek otázok či dotazov využite kontaktný formulár, zašlite nám Váš dotaz/otázku, a my Vám v krátkej dobe odpovieme.

Internetová stránka plantaze.sk používa súbory cookies na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti. Viac informácií nájdete v časti Ochrana osobných údajov.