O Plantážach

Moderný život v súlade s históriou našich predkov je snom mnohých z nás. Radi sa obklopujeme vecami, ktoré dýchajú históriou. Takisto bývanie v historickom meste, ktoré toho už veľa zažilo, hostilo mnoho významných osobností je pre mnohých to pravé. Prejsť sa uličkami, ktorými sa kedysi prechádzala šľachta, vychutnať si atmosféru historických hradieb a centra, a potom sa vrátiť do nového domu a užiť si voľné chvíle s rodinou a priateľmi. Takéto je bývanie na Plantážach.

Projekt Plantáže sme pre Vás pripravili v spolupráci s mestom Levoča ako modernú alternatívu bývania v meste v dome s vlastným pozemkom len kúsok od historického centra. Pri príprave projektu sme kládli veľký dôraz na lokalitu, ktorá je naozaj jedinečná. Výborná občianska vybavenosť, dobrá dopravná dostupnosť a príjemné pokojné prostredie – to všetko sú faktory, ktoré Plantáže spĺňajú.

Projekt Plantáže sa skladá zo 42 stavebných pozemkov s priemernou výmerou 550 m2. Pozemky budú disponovať všetkými inžinierskymi sieťami. V projekte sú plánované aj verejný park či dažďová záhrada a takisto občianska vybavenosť (obchody).

Hlavným cieľom projektu Plantáže je poskytnúť budúcim obyvateľom a záujemcom o bývanie v Levoči pozemok na výstavbu vysnívaného domu za rozumnú cenu. Veľkosť pozemkov navyše zabezpečí bezproblémové parkovanie a občianska vybavenosť dodá ideálne podmienky pre vytvorenie vlastného priestoru pre pokojný a pekný život v historickom meste Levoča.

Začnite s nami realizovať svoj sen o vlastnom bývaní aj Vy.

Katarína Gilbertson

Katarína Gilbertson

Predajca

Katarína Gilbertson je predajca projektu. Zastrešuje komunikáciu s klientmi, klientsky servis, obhliadky a kompletnú administratívu spojenú s konečným predajom v projekte Plantáže.

Opýtajte sa nás

V prípade akýkoľvek otázok či dotazov využite kontaktný formulár, zašlite nám Váš dotaz/otázku, a my Vám v krátkej dobe odpovieme.

Internetová stránka plantaze.sk používa súbory cookies na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti. Viac informácií nájdete v časti Ochrana osobných údajov.